HAKKIMIZDA

Elit Yapı, 2007 yılından bu yana tasarım ve taahhüt alanlarında hizmet veren bir mimarlık firmasıdır. Mağaza, Okul, Ofis, hastane, spor salonu gibi çok geniş bir yelpazede hayata geçirdiği uygulamalarla geniş bir müşteri portföyüne hizmet vermektedir.

Bu imalatlarında hem mimari, hem de diğer teknik konularda çözümler üreten firmamız, sahadaki imalatın her aşamasında müşteri isteklerini gözönünde bulundurmuş, gerektiğinde yaptığı revizyon ve değişiklikler ile, eksiksiz bir müşteri memnuniyeti sağlamayı prensip edinmiştir.

Elit Yapı, bütün bu iş süreçlerinde, kullanıcı ihtiyaçlarının karşılanmasını hedeflerken, tasarım ve imalatların istenen zamanlar ve bütçeler içerisinde tamamlanmasını sağlamıştır.

Tasarımın her aşamasında, fonksiyonellik, firma kimliğinin mekana kazandırılması, birbirinden bağımsız ünitelerin bir bütün olarak algılanması konularında, özen ve çaba göstermiştir.

Mobilya, aydınlatma, seramik ve alçı yüzeylerle ofis ve mekan bileşenlerinin uyumu konularında, değişik ve alternatifli tasarım ve uygulamalar üzerinde duran firmamız, bugüne kadar yaptığı modern tasarımlarla sürekli yenilik arayışı içerisinde olmuştur.

Üstlendiği tüm projelerde, zamanın tüm teknolojik imkan ve altyapısını kullanan firmamız, deneyimli bir ofis ve saha kadrosuna sahiptir.

ofis

ofis

OFİS FOTOĞRAFLARI